Det här Michelin POWER ROAD TLR cykeldäcket är perfekt för dig som älskar landsvägscykling. Med en dimension på 25-622 passar det perfekt på din landsvägscykel. Däcket har en svart färg som ger en stilren och sportig look till din cykel.
Michelin POWER ROAD TLR är tillverkat med den senaste teknologin och materialen för att ge dig bästa möjliga prestanda och komfort. Däcket är vikbart vilket gör det enkelt att ta med sig som reservdäck eller för att byta ut vid punktering.
Däcket har en låg rullmotstånd vilket gör att du kan cykla snabbt och effektivt på landsvägen. Det har även utmärkt grepp på både torra och våta underlag, vilket ger dig trygghet och säkerhet under dina cykelturer.
Fördelar:
- Vikbart för enkel transport
- Lågt rullmotstånd för snabb och effektiv cykling
- Utmärkt grepp på både torra och våta underlag
| Artikelnummer | 3528708761728 |
| Varumärke | Michelin |
| Gummiblandning | Michelin X-Race |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Däck för slang, Tubeless Ready |
| Däckdimension | 25-622 |
| Trådtäthet | 120 tpi |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens färg | BLACK |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 275 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 876172 |
| Hemsida tillverkare | https://www.michelinman.com/bicycle/tires/michelin-power-road-tlr |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Michelin POWER ROAD TLR 25-622 Svart Vikbart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Michelin POWER ROAD TLR 25-622 Svart VikbartDet här Michelin POWER ROAD TLR cykeldäcket är perfekt för dig som älskar landsvägscykling. Med en dimension på 25-622 passar det perfekt på din landsvägscykel. Däcket har en svart färg som ger en stilren och sportig look till din cykel.
Michelin POWER ROAD TLR är tillverkat med den senaste teknologin och materialen för att ge dig bästa möjliga prestanda och komfort. Däcket är vikbart vilket gör det enkelt att ta med sig som reservdäck eller för att byta ut vid punktering.
Däcket har en låg rullmotstånd vilket gör att du kan cykla snabbt och effektivt på landsvägen. Det har även utmärkt grepp på både torra och våta underlag, vilket ger dig trygghet och säkerhet under dina cykelturer.
Fördelar:
- Vikbart för enkel transport
- Lågt rullmotstånd för snabb och effektiv cykling
- Utmärkt grepp på både torra och våta underlag
| Artikelnummer | 3528708761728 |
| Varumärke | Michelin |
| Gummiblandning | Michelin X-Race |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Däck för slang, Tubeless Ready |
| Däckdimension | 25-622 |
| Trådtäthet | 120 tpi |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens färg | BLACK |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 275 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 876172 |
| Hemsida tillverkare | https://www.michelinman.com/bicycle/tires/michelin-power-road-tlr |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Michelin POWER ROAD TLR 25-622 Svart Vikbart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Michelin POWER ROAD TLR 25-622 Svart Vikbart

