Här hittar du Cykeldäck Michelin FORCE AM2 COMPETITION LINE Gum-x 66-584 från varumärket Michelin. Läs mer under specifikationen för att få mer information kring den här produkten.
| Artikelnummer | 3528702252819 |
| Varumärke | Michelin |
| Gummiblandning | Michelin Gum-X |
| Hjulstorlek | 27.5" (584 mm) |
| Däckbredd i tum | 2.60" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 66-584 |
| Trådtäthet | 60 tpi |
| Tryck | 3.5 - 5.0 bar (min. - max.) |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens färg | BLACK |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1070 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 225281 |
| Hemsida tillverkare | https://www.michelinman.com/bicycle/tires/michelin-force-am2-competition-line |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Michelin FORCE AM2 COMPETITION LINE Gum-x 66-584 (27.5x2.60") Svart Vikbart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Michelin FORCE AM2 COMPETITION LINE Gum-x 66-584 (27.5x2.60") Svart VikbartHär hittar du Cykeldäck Michelin FORCE AM2 COMPETITION LINE Gum-x 66-584 från varumärket Michelin. Läs mer under specifikationen för att få mer information kring den här produkten.
| Artikelnummer | 3528702252819 |
| Varumärke | Michelin |
| Gummiblandning | Michelin Gum-X |
| Hjulstorlek | 27.5" (584 mm) |
| Däckbredd i tum | 2.60" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 66-584 |
| Trådtäthet | 60 tpi |
| Tryck | 3.5 - 5.0 bar (min. - max.) |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens färg | BLACK |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1070 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 225281 |
| Hemsida tillverkare | https://www.michelinman.com/bicycle/tires/michelin-force-am2-competition-line |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Michelin FORCE AM2 COMPETITION LINE Gum-x 66-584 (27.5x2.60") Svart Vikbart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Michelin FORCE AM2 COMPETITION LINE Gum-x 66-584 (27.5x2.60") Svart Vikbart
_svart_vikbart_225281_2.jpg@webp?w=112&h=67)
_svart_vikbart_225281_1.jpg@webp?w=112&h=67)