Här hittar du Cykeldäck Michelin FORCE AM2 COMPETITION LINE Gum-x 61-622 (29x2.40;) från varumärket Michelin. Läs mer under specifikationen för att få mer information kring den här produkten.
| Artikelnummer | 3528704446131 |
| Varumärke | Michelin |
| Gummiblandning | Michelin Gum-X |
| Hjulstorlek | 29" (622 mm) |
| Däckbredd i tum | 2.40" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 61-622 |
| Trådtäthet | 60 tpi |
| Tryck | 3.5 - 5.0 bar (min. - max.) |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens färg | BLACK |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1040 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 444613 |
| Hemsida tillverkare | https://www.michelinman.com/bicycle/tires/michelin-force-am2-competition-line |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Michelin FORCE AM2 COMPETITION LINE Gum-x 61-622 (29x2.40") Svart Vikbart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Michelin FORCE AM2 COMPETITION LINE Gum-x 61-622 (29x2.40") Svart VikbartHär hittar du Cykeldäck Michelin FORCE AM2 COMPETITION LINE Gum-x 61-622 (29x2.40;) från varumärket Michelin. Läs mer under specifikationen för att få mer information kring den här produkten.
| Artikelnummer | 3528704446131 |
| Varumärke | Michelin |
| Gummiblandning | Michelin Gum-X |
| Hjulstorlek | 29" (622 mm) |
| Däckbredd i tum | 2.40" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 61-622 |
| Trådtäthet | 60 tpi |
| Tryck | 3.5 - 5.0 bar (min. - max.) |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens färg | BLACK |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1040 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 444613 |
| Hemsida tillverkare | https://www.michelinman.com/bicycle/tires/michelin-force-am2-competition-line |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Michelin FORCE AM2 COMPETITION LINE Gum-x 61-622 (29x2.40") Svart Vikbart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Michelin FORCE AM2 COMPETITION LINE Gum-x 61-622 (29x2.40") Svart Vikbart
_svart_vikbart_444613_1.jpg@webp?w=112&h=67)
_svart_vikbart_444613_3.jpg@webp?w=112&h=67)