Specifikation
| Artikelnummer | 3528707687135 |
| Varumärke | Michelin |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Däckbredd i tum | 1.85" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 47-559 |
| Trådtäthet | 30 tpi |
| Reflexsida | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens färg | Black |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 680 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 768713 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Michelin Energy high density protection 47-559 (26x1.85") Svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Michelin Energy high density protection 47-559 (26x1.85") Svart| Artikelnummer | 3528707687135 |
| Varumärke | Michelin |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Däckbredd i tum | 1.85" |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 47-559 |
| Trådtäthet | 30 tpi |
| Reflexsida | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens färg | Black |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 680 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 768713 |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Michelin Energy high density protection 47-559 (26x1.85") Svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Michelin Energy high density protection 47-559 (26x1.85") Svart
_svart_768713_1.jpg@webp?w=112&h=67)