Beskrivning
Teknikstång i aluminium med maxbelastning på 45 kg. För internationella viktskivor.
| Längd | 183 cm |
| Vikt | 7 kg |
| Maxbelastning | 25 kg |
| Yta | Aluminium |
| Diameter grepp | 28 mm |
| Diameter hylsa | 50 mm |
| Roterar med | Olagrad |
| Passar till | Teknikträning |
Specifikation
| Artikelnummer | CN-53030 |
| Tillverkarens artikelnummer | CN-53030 |
| Varumärke | Concept |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Skivstång Concept Teknikstång 5 Kg Silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skivstång Concept Teknikstång 5 Kg SilverTeknikstång i aluminium med maxbelastning på 45 kg. För internationella viktskivor.
| Längd | 183 cm |
| Vikt | 7 kg |
| Maxbelastning | 25 kg |
| Yta | Aluminium |
| Diameter grepp | 28 mm |
| Diameter hylsa | 50 mm |
| Roterar med | Olagrad |
| Passar till | Teknikträning |
| Artikelnummer | CN-53030 |
| Tillverkarens artikelnummer | CN-53030 |
| Varumärke | Concept |
Det finns ännu inga frågor om Skivstång Concept Teknikstång 5 Kg Silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skivstång Concept Teknikstång 5 Kg Silver

