Trelock U5 Mini Flex är ett otroligt smidigt mini-bygellås ; framförallt när du ska transportera det. Låt dock inte storleken få dig att tro att det inte är säkert! Med 15 mm tjock bygel i härdat stål, en väldigt säker låscylinder och ett godkännande från SSF är detta verkligen ett lås att lita på.
I flex-versionen ingår dessutom en 120 cm lång låsvajer som gör att du inte bara kan låsa cykeln, utan även låsa fast den i fasta föremål.
Levereras inklusive fäste för montering på cykeln. Två nycklar medföljer.
| Artikelnummer | 4016167067493 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock U5 |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Ja |
| Låsets styrka | 10 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låslängd | 80 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1540 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 2502334682 |
Det finns ännu inga frågor om Bygellås Trelock U5 Mini Flex 178 mm inkl. fäste + Låsvajer Trelock Flex 120 cm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bygellås Trelock U5 Mini Flex 178 mm inkl. fäste + Låsvajer Trelock Flex 120 cmTrelock U5 Mini Flex är ett otroligt smidigt mini-bygellås ; framförallt när du ska transportera det. Låt dock inte storleken få dig att tro att det inte är säkert! Med 15 mm tjock bygel i härdat stål, en väldigt säker låscylinder och ett godkännande från SSF är detta verkligen ett lås att lita på.
I flex-versionen ingår dessutom en 120 cm lång låsvajer som gör att du inte bara kan låsa cykeln, utan även låsa fast den i fasta föremål.
Levereras inklusive fäste för montering på cykeln. Två nycklar medföljer.
| Artikelnummer | 4016167067493 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock U5 |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Ja |
| Låsets styrka | 10 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låslängd | 80 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1540 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 2502334682 |
Det finns ännu inga frågor om Bygellås Trelock U5 Mini Flex 178 mm inkl. fäste + Låsvajer Trelock Flex 120 cm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bygellås Trelock U5 Mini Flex 178 mm inkl. fäste + Låsvajer Trelock Flex 120 cm

