AlienLux, white
A fun little tail light sculpted to look like a tiny space visitor. Two bright LEDs with constant or blinking modes warn motorists of your location. The ALiEN™ is the coolest tail light in the galaxy.
| Lamp | 2 Red LED’s |
|---|---|
| Battery | CR2032 (2) (Included) |
| Control | 2 Modes. Constant/Blinking |
| Burn Time (approx) | 60 hrs / 100 hrs |
| Luminous Intensity | 0.6 Candle Power/10M |
| Lamp Housing | Engineering Grade Plastic |
| Mount | Seatpost and Topeak Bags |
| Size (L x W x H) | 4.8 x 3.5 x 3 cm 1.9” x 1.4” x 1.2” |
| Weight | 20.6 g / 0.73 oz |
| Art.no. | TMS032W |
| Artikelnummer | CK1038596 |
| Varumärke | Topeak |
| Belysningstyp | Baklampor |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens artikelnummer | TMS032W |
Det finns ännu inga frågor om Baklampa Topeak Alienlux vit. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Baklampa Topeak Alienlux vitAlienLux, white
A fun little tail light sculpted to look like a tiny space visitor. Two bright LEDs with constant or blinking modes warn motorists of your location. The ALiEN™ is the coolest tail light in the galaxy.
| Lamp | 2 Red LED’s |
|---|---|
| Battery | CR2032 (2) (Included) |
| Control | 2 Modes. Constant/Blinking |
| Burn Time (approx) | 60 hrs / 100 hrs |
| Luminous Intensity | 0.6 Candle Power/10M |
| Lamp Housing | Engineering Grade Plastic |
| Mount | Seatpost and Topeak Bags |
| Size (L x W x H) | 4.8 x 3.5 x 3 cm 1.9” x 1.4” x 1.2” |
| Weight | 20.6 g / 0.73 oz |
| Art.no. | TMS032W |
| Artikelnummer | CK1038596 |
| Varumärke | Topeak |
| Belysningstyp | Baklampor |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens artikelnummer | TMS032W |
Det finns ännu inga frågor om Baklampa Topeak Alienlux vit. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Baklampa Topeak Alienlux vit
