Beskrivning
Bakhjul XT M785-29 10x135mm, svart, 8-10vxl
Specifikation
| Artikelnummer | CK1017294 |
| Varumärke | Shimano |
| Hjulstorlek | 29" (622 mm) |
| Placering | Bak |
| Bromstyp | Skivbroms |
| Typ av däck | Däck för slang, Tubeless Ready, Tubeless/UST |
| Bakaxel | Snabblås 135 mm |
| Infästning bromsskiva | Centerlock |
| Body | Shimano/SRAM 8-10 växlar, Shimano DYNA-SYS 11 växlar |
| Hjultyp | Bakhjul |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano XT |
| Tillverkarens artikelnummer | EWHM785RD9X |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Bakhjul Shimano XT WH-M785 29" CL 10-135 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bakhjul Shimano XT WH-M785 29" CL 10-135 mm
Bakhjul XT M785-29 10x135mm, svart, 8-10vxl
| Artikelnummer | CK1017294 |
| Varumärke | Shimano |
| Hjulstorlek | 29" (622 mm) |
| Placering | Bak |
| Bromstyp | Skivbroms |
| Typ av däck | Däck för slang, Tubeless Ready, Tubeless/UST |
| Bakaxel | Snabblås 135 mm |
| Infästning bromsskiva | Centerlock |
| Body | Shimano/SRAM 8-10 växlar, Shimano DYNA-SYS 11 växlar |
| Hjultyp | Bakhjul |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano XT |
| Tillverkarens artikelnummer | EWHM785RD9X |
Det finns ännu inga frågor om Bakhjul Shimano XT WH-M785 29" CL 10-135 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bakhjul Shimano XT WH-M785 29" CL 10-135 mm
