Specifikation
| Artikelnummer | CK1017260 |
| Varumärke | Shimano |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Placering | Bak |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgmaterial | Kolfiber/aluminium |
| Bakaxel | Snabblås 130 mm |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Body | Shimano/SRAM 8-11 växlar |
| Hjultyp | Bakhjul |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano Dura-Ace |
| Tillverkarens artikelnummer | EWH9000C35RCC |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Bakhjul Shimano Dura-Ace WH-9000-C35-CL kanttråd Shimano/SRAM. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bakhjul Shimano Dura-Ace WH-9000-C35-CL kanttråd Shimano/SRAM| Artikelnummer | CK1017260 |
| Varumärke | Shimano |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Placering | Bak |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgmaterial | Kolfiber/aluminium |
| Bakaxel | Snabblås 130 mm |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Body | Shimano/SRAM 8-11 växlar |
| Hjultyp | Bakhjul |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano Dura-Ace |
| Tillverkarens artikelnummer | EWH9000C35RCC |
Det finns ännu inga frågor om Bakhjul Shimano Dura-Ace WH-9000-C35-CL kanttråd Shimano/SRAM. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bakhjul Shimano Dura-Ace WH-9000-C35-CL kanttråd Shimano/SRAM
