Specifikation
| Artikelnummer | CK1017259 |
| Varumärke | Shimano |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Placering | Bak |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Typ av däck | Tubdäck |
| Fälgmaterial | Kolfiber |
| Bakaxel | Snabblås 130 mm |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Body | Shimano/SRAM 8-11 växlar |
| Hjultyp | Bakhjul |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano Dura-Ace |
| Tillverkarens artikelnummer | EWH9000C24RTB |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Bakhjul Shimano Dura-Ace WH-9000-C24-TU tub Shimano/SRAM. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bakhjul Shimano Dura-Ace WH-9000-C24-TU tub Shimano/SRAM| Artikelnummer | CK1017259 |
| Varumärke | Shimano |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Placering | Bak |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Typ av däck | Tubdäck |
| Fälgmaterial | Kolfiber |
| Bakaxel | Snabblås 130 mm |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Body | Shimano/SRAM 8-11 växlar |
| Hjultyp | Bakhjul |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano Dura-Ace |
| Tillverkarens artikelnummer | EWH9000C24RTB |
Det finns ännu inga frågor om Bakhjul Shimano Dura-Ace WH-9000-C24-TU tub Shimano/SRAM. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bakhjul Shimano Dura-Ace WH-9000-C24-TU tub Shimano/SRAM
