| Extragaranti | Bontrager Unconditional Guarantee |
| Artikelnummer | 601842474174 |
| Varumärke | Bontrager |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Placering | Bak |
| Bromstyp | Skivbroms |
| Typ av däck | Däck för slang, Tubeless Ready |
| Fälgbredd yttre | 32 mm |
| Fälgbredd inre | 25 mm |
| Fälgmaterial | Kolfiber |
| Ventilhål | Presta |
| Antal ekrar | 24 st |
| Infästning bromsskiva | Centerlock |
| Hjultyp | Bakhjul |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens färg | Svart/Antracit |
| Serie | Bontrager AeolusPro |
| Tillverkarens artikelnummer | 1046190 |
| Hemsida tillverkare | https://www.trekbikes.com/se/sv_SE/cykeltillbeh%C3%B6r/komponenter/cykelhjul/landsv%C3%A4gshjul-och-hjulset/bontrager-aeolus-pro-3v-tlr-boost-disc-landsv%C3%A4gshjul/p/1046190/ |
Det finns ännu inga frågor om Bakhjul Bontrager AeolusPro 3V 28" Disc TLR 148 svart/grå. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bakhjul Bontrager AeolusPro 3V 28" Disc TLR 148 svart/grå| Extragaranti | Bontrager Unconditional Guarantee |
| Artikelnummer | 601842474174 |
| Varumärke | Bontrager |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Placering | Bak |
| Bromstyp | Skivbroms |
| Typ av däck | Däck för slang, Tubeless Ready |
| Fälgbredd yttre | 32 mm |
| Fälgbredd inre | 25 mm |
| Fälgmaterial | Kolfiber |
| Ventilhål | Presta |
| Antal ekrar | 24 st |
| Infästning bromsskiva | Centerlock |
| Hjultyp | Bakhjul |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens färg | Svart/Antracit |
| Serie | Bontrager AeolusPro |
| Tillverkarens artikelnummer | 1046190 |
| Hemsida tillverkare | https://www.trekbikes.com/se/sv_SE/cykeltillbeh%C3%B6r/komponenter/cykelhjul/landsv%C3%A4gshjul-och-hjulset/bontrager-aeolus-pro-3v-tlr-boost-disc-landsv%C3%A4gshjul/p/1046190/ |
Det finns ännu inga frågor om Bakhjul Bontrager AeolusPro 3V 28" Disc TLR 148 svart/grå. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bakhjul Bontrager AeolusPro 3V 28" Disc TLR 148 svart/grå
