Beskrivning
20" 406mm Bakhjul för frikransnav. Passar BMX. 10mm axel och 48 ekrar. Däck och slang ingår ej.
Specifikation
| Artikelnummer | U52665BAK |
| Varumärke | Nishiki |
| Hjulstorlek | 20" (406 mm) |
| Placering | Bak |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Bakaxel | Mutter 100 mm |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Body | Frikrans |
| Hjultyp | Bakhjul |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 056665s-bak |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Bakhjul BMX 406 mm 20" 10 mm axel 48 Ekrar svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bakhjul BMX 406 mm 20" 10 mm axel 48 Ekrar svart20" 406mm Bakhjul för frikransnav. Passar BMX. 10mm axel och 48 ekrar. Däck och slang ingår ej.
| Artikelnummer | U52665BAK |
| Varumärke | Nishiki |
| Hjulstorlek | 20" (406 mm) |
| Placering | Bak |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Bakaxel | Mutter 100 mm |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Body | Frikrans |
| Hjultyp | Bakhjul |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 056665s-bak |
Det finns ännu inga frågor om Bakhjul BMX 406 mm 20" 10 mm axel 48 Ekrar svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bakhjul BMX 406 mm 20" 10 mm axel 48 Ekrar svart
