KT nav O-växlat bakhjul - 28 tum eller 635mm med aluminiumfälg, Rostfria ekrar 2mm. Muttrar och drev ingår EJ.
(Obs! 28 tum finns både 622 och 635mm diameter)
| Artikelnummer | U56635BAK |
| Varumärke | Skeppshult |
| Hjulstorlek | 28" (635 mm) |
| Placering | Bak |
| Bromstyp | Fotbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Bakaxel | Mutter 117 mm |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Body | Oväxlat |
| Hjultyp | Bakhjul |
| Tillverkarens artikelnummer | 4780-1030-02 |
Det finns ännu inga frågor om Bakhjul 635 mm 28" 0-växlat med fotbroms. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bakhjul 635 mm 28" 0-växlat med fotbromsKT nav O-växlat bakhjul - 28 tum eller 635mm med aluminiumfälg, Rostfria ekrar 2mm. Muttrar och drev ingår EJ.
(Obs! 28 tum finns både 622 och 635mm diameter)
| Artikelnummer | U56635BAK |
| Varumärke | Skeppshult |
| Hjulstorlek | 28" (635 mm) |
| Placering | Bak |
| Bromstyp | Fotbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Bakaxel | Mutter 117 mm |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Body | Oväxlat |
| Hjultyp | Bakhjul |
| Tillverkarens artikelnummer | 4780-1030-02 |
Det finns ännu inga frågor om Bakhjul 635 mm 28" 0-växlat med fotbroms. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bakhjul 635 mm 28" 0-växlat med fotbroms

Det här vill de ska speglas hos alla som jobbar tillsammans med dem. Av den anledningen är de noga med val av återförsäljare. Det gäller såväl butik som på nätet. Vi på Cykelkraft har fått den här symbolen, men också ett förtroende. Det innebär bland annat att vi lovar både dig som kund och Skeppshult att vi