28" eller 622mm Bakhjul med fotbromsat 0-växlat nav, enkelbottnad aluminium fälg. Muttrar, drev och bromsarmsklamma ingår inte. - (Däck, slang och fälgband ingår ej.)
| Artikelnummer | U55102BAK |
| Varumärke | Noname |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Placering | Bak |
| Bromstyp | Fotbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgbredd inre | 19 mm |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Ventilhål | Bilventil (Schrader) |
| Antal ekrar | 36 st |
| Bakaxel | Mutter 110 mm |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Body | Oväxlat |
| Hjultyp | Bakhjul |
| Tillverkarens artikelnummer | 2142081000 |
Det finns ännu inga frågor om Bakhjul 622 mm 28" 0-växlat med fotbroms. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bakhjul 622 mm 28" 0-växlat med fotbroms28" eller 622mm Bakhjul med fotbromsat 0-växlat nav, enkelbottnad aluminium fälg. Muttrar, drev och bromsarmsklamma ingår inte. - (Däck, slang och fälgband ingår ej.)
| Artikelnummer | U55102BAK |
| Varumärke | Noname |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Placering | Bak |
| Bromstyp | Fotbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgbredd inre | 19 mm |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Ventilhål | Bilventil (Schrader) |
| Antal ekrar | 36 st |
| Bakaxel | Mutter 110 mm |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Body | Oväxlat |
| Hjultyp | Bakhjul |
| Tillverkarens artikelnummer | 2142081000 |
Det finns ännu inga frågor om Bakhjul 622 mm 28" 0-växlat med fotbroms. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bakhjul 622 mm 28" 0-växlat med fotbroms
