Beskrivning
Nav med mutteraxel för frikrans, Aluminiumfälg 559mm (26") i Svart. Enkelt hjul som passar Tex. Citybikes.
Specifikation
| Artikelnummer | U55194BAK-SV |
| Varumärke | Noname |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Placering | Bak |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgbredd inre | 21 mm |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Ventilhål | Bilventil (Schrader) |
| Antal ekrar | 36 st |
| Bakaxel | Mutter 135 mm |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Body | Frikrans |
| Hjultyp | Bakhjul |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 2144027000 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Bakhjul 559 mm 26" frikrans mutteraxel svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bakhjul 559 mm 26" frikrans mutteraxel svartNav med mutteraxel för frikrans, Aluminiumfälg 559mm (26") i Svart. Enkelt hjul som passar Tex. Citybikes.
| Artikelnummer | U55194BAK-SV |
| Varumärke | Noname |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Placering | Bak |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgbredd inre | 21 mm |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Ventilhål | Bilventil (Schrader) |
| Antal ekrar | 36 st |
| Bakaxel | Mutter 135 mm |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Body | Frikrans |
| Hjultyp | Bakhjul |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 2144027000 |
Det finns ännu inga frågor om Bakhjul 559 mm 26" frikrans mutteraxel svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bakhjul 559 mm 26" frikrans mutteraxel svart
