Garmin Vivomove Style är en snygg och stilren aktivitetsmätare som passar perfekt för dig som vill ha koll på din träning och samtidigt se bra ut. Med sin eleganta design i grafit och svart passar den lika bra på jobbet som på träningen.
Denna aktivitetsmätare har en mängd olika funktioner som hjälper dig att hålla koll på din träning och hälsa. Den mäter bland annat din puls, steg, kaloriförbrukning och sömn. Du kan även använda den för att få notifikationer från din telefon, så att du inte missar något viktigt när du är ute och tränar.
Garmin Vivomove Style är också vattentålig, vilket gör att du kan använda den även när du simmar eller duschar. Den har en batteritid på upp till 5 dagar, så du behöver inte oroa dig för att den ska dö mitt i en träningspass.
Fördelar:
- Stilren och elegant design
- Mäter puls, steg, kaloriförbrukning och sömn
- Vattentålig och lång batteritid
Garmin Vivomove
| Artikelnummer | 753759234393 |
| Varumärke | Garmin |
| Serie | Garmin Vivomove |
| Typ av Mobiltelefon | Android 6 och nyare, iOS 12 och nyare |
| Hastighet | Ja |
| Pulsmätning | Ja, Ja - handled |
| Kadensmätning | Ja |
| Löpfrekvens | Ja |
| Trådlös | Ja |
| Bluetooth | Ja - Bluetooth Smart (BLE), Ja |
| ANT | Ja - ANT+ |
| Färgskärm | Ja |
| Pekskärm | Ja |
| Laddningsbar | Ja (USB) |
| Diameter | 42.0 mm |
| Färg | Guld, Rosa |
| Tillverkarens färg | Guld/Rosa |
| Material | Aluminium, Nylon, Plast, Rostfritt stål, Silikon |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 35 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 010-02240-03 |
| Hemsida tillverkare | https://www.garmin.com/sv-SE/search/?query=vivomove |
Det finns ännu inga frågor om Aktivitetsmätare Garmin Vivomove Style Grafit/Svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Aktivitetsmätare Garmin Vivomove Style Grafit/SvartGarmin Vivomove Style är en snygg och stilren aktivitetsmätare som passar perfekt för dig som vill ha koll på din träning och samtidigt se bra ut. Med sin eleganta design i grafit och svart passar den lika bra på jobbet som på träningen.
Denna aktivitetsmätare har en mängd olika funktioner som hjälper dig att hålla koll på din träning och hälsa. Den mäter bland annat din puls, steg, kaloriförbrukning och sömn. Du kan även använda den för att få notifikationer från din telefon, så att du inte missar något viktigt när du är ute och tränar.
Garmin Vivomove Style är också vattentålig, vilket gör att du kan använda den även när du simmar eller duschar. Den har en batteritid på upp till 5 dagar, så du behöver inte oroa dig för att den ska dö mitt i en träningspass.
Fördelar:
- Stilren och elegant design
- Mäter puls, steg, kaloriförbrukning och sömn
- Vattentålig och lång batteritid
Garmin Vivomove
Se alla produkter inom Garmin Vivomove| Artikelnummer | 753759234393 |
| Varumärke | Garmin |
| Serie | Garmin Vivomove |
| Typ av Mobiltelefon | Android 6 och nyare, iOS 12 och nyare |
| Hastighet | Ja |
| Pulsmätning | Ja, Ja - handled |
| Kadensmätning | Ja |
| Löpfrekvens | Ja |
| Trådlös | Ja |
| Bluetooth | Ja - Bluetooth Smart (BLE), Ja |
| ANT | Ja - ANT+ |
| Färgskärm | Ja |
| Pekskärm | Ja |
| Laddningsbar | Ja (USB) |
| Diameter | 42.0 mm |
| Färg | Guld, Rosa |
| Tillverkarens färg | Guld/Rosa |
| Material | Aluminium, Nylon, Plast, Rostfritt stål, Silikon |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 35 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 010-02240-03 |
| Hemsida tillverkare | https://www.garmin.com/sv-SE/search/?query=vivomove |
Det finns ännu inga frågor om Aktivitetsmätare Garmin Vivomove Style Grafit/Svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Aktivitetsmätare Garmin Vivomove Style Grafit/Svart






